Svet Sothys

História

SOTHYS PARIS...tradičný luxus  

História Sothys

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris má viac ako 60 ročnú tradíciu v kozmetickom priemysle.
Od roku 1946 vám ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť, riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky, inovatívne zmýšľanie...niečo viac, niečo iné...svet Sothys

 

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky Sothys Paris uskutočnil doktor biológie, pán Holtz keď založil prvé vedecké laboratória Sothys Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi.

Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón na najluxusnejšej ulici v Paríži „Rue de Faubourg Saint Honoré“ v sídle najprestížnejších kozmetických a módnych značiek sveta. Salón, ktorý dodnes reprezentuje Sothys na najvyššej úrovni.

V roku 1966 luxusný salón krásy zmenil majiteľa, ujala sa ho rodina pána Bernarda Masa. Zo spoločnosti Sothys sa stal rodinný podnik, ktorého prezidentom sa stala hlava rodiny, pán Bernard Mas.

Rodina Masovcov sa rozhodla vytvoriť zo Sothys kozmetickú spoločnosť medzinárodného charakteru. Luxusnú kozmetickú značku, ktorá bude vyhovovať aj tým najnáročnejším klientom.

Začali sa pod dohľadom uznávaných vedcov a expertov vytvárať výhody, ktoré dodávajú kozmetickej značke Sothys jedinečnosť: ponuka sa rozšírila na ošetrenia tela i duša, exkluzívne masážne techniky, vedecky podložené výskumy a aktívne ingrediencie produktov.

Každým rokom sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v roku 1971 sa vybudovalo reprezentatívne centrum v meste Meyssac. O päť rokov neskôr sa celá administratíva presťahovala z krásneho Paríža do nového, luxusného sídla v Brive. 
V roku 1988 prebehla rozsiahla modernizácia firmy 
a prevádzka bola slávnostne znovu otvorená francúzskym prezidentom Jacquesom Chiracom.

V 70-tych rokoch nadišiel čas pre otvorenie prvých filiálok 
v ostatných krajinách Európy. Kvalitná ponuka spoločnosti Sothys Paris sa stala čoraz vyhľadanejšou medzi dámami všetkých národností, ktoré mali možnosť investovať do svojej krásy a zdravia.

Sothys Paris šíri svoju ponuku takmer vo všetkých krajinách Európskej Únie. V roku 1982 bola zriadená sesterská firma 
v Miami na Floride, odkiaľ je zásobovaný trh na americkom kontinente. Od roku 1985 existuje pobočka aj v Singapure pre výraznejšie pokrytie ázijského trhu.

Kozmetika Sothys Paris je využívané v 110 krajinách celého sveta...a dopyt po jedinečnej, luxusnej kozmetickej značke stále stúpa.

Sothys