Granátové jablko - Zázvor

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená..

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú extrakt z granátového jablka, ktorý pleť zjemňuje a Extrakt zo zázvoru, ktorý pôsobí ako antioxidant a tonizuje pleť. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Expresná mikro-pílingová maska

Táto maska s AHA kyselinami dodáva pleti hebkosť. Už za jednu minútu je pleť upokojená a viditeľne hladšia. Expresnú mikro‑pílingovú masku pred použitím pretrepte, potom použite 3 – 4 pumpičky na vyčistenú pleť. Jemne masírujte krúživými pohybmi, následne zmyte. Použite 1 – 2 × do týždňa.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Hydratačné jogurtové telové mlieko

Toto krémové telové mlieko sa rýchlo vstrebáva do pokožky bez zanechania mastného filmu. Zloženie je obohatené o bambucké maslo a olej z hroznových jadier, ktoré intenzívne vyživuje pokožku. Jeho svieža, zamatová textúra podobná jogurtu, zahalí pokožku do príjemnej ovocnej vône. Mlieko používajte pravidelne každý deň na pokožku celého tela.
Sothys