Yuzu - Grapefruit

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú extrakt z yuzu, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z grapefruitu pre rozjasnenie a posilnenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

Profesionálne ošetrenie

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Gom­mage masque 2 en 1
2v1 pílingová maska
Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Mousse net­toy­ante éclat
Rozjasňujúca čistiaca pena
Predstavujeme ľahkú penovú textúru so sviežou a ovocnou vôňou. Vaša pleť bude po čistiacej pene jemná, krásna a žiarivá deň po dni. Po odstránení očného make-upu naneste 1 - 2 pumpičky produktu na navlhčenú tvár a krk. Jemnými krúživými pohybmi uvoľnite make-up a nečistoty, potom dôkladne opláchnite. Dočistite pleťovou vodou podľa typu pleti.
Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Nec­tar de douche
Sprchový nektár
Jemný, perleťový čistiaci nektár, ktorý obalí pokožku do mäkkého závoja so sviežou citrusovou vôňou. Môže sa použiť aj ako pena do kúpeľa.


Sothys