Ananás - Kiwi

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú vodný extrakt z ananásu, ktorý dokonale rozžiaruje pleť a rastlinnú vodu z kiwi, ktorá ju hydratuje. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Micelárny čistiaci gel

Jedinečný čistiaci gel, ktorý je bohatý na čistiace micely. Rýchlo a efektívne odstraňuje nečistoty a make-up (tvár a ľahký očný make-up) v jednom kroku. Na pleti zanecháva jemný závoj čistoty, dokonale ju rozžiari a hydratuje.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
2 v 1 pílingová maska

Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na oleo extrakt z ananásu, ružový íl, pílingové rastlinné čiastočky z ryže a koktail vitamínov. Vďaka týmto hviezdnym účinným látkam bude pleť jemná a žiarivá. Píling stačí použiť 1 - 2 krát za týždeň.

 

 

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Výživný telový sprej

Delikátny telový koktail s inovatívnou dvojfázovou štruktúrou na každodenné ošetrovanie pokožky, ktorú zanechá jemnú, komfortnú a lepšie chránenú. Ak je sprej použitý po opaľovaní, nezanecháva mastný pocit. Obsahuje vodný extrakt z ananásu pre rozžiarenie, rastlinnú vodu z kiwi pre hydratáciu a prírodný extrakt z Candeia stromu pre upokojenie pokožky.

Sothys