Granátové jablko - Zázvor

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená..

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú extrakt z granátového jablka, ktorý pleť zjemňuje a Extrakt zo zázvoru, ktorý pôsobí ako antioxidant a tonizuje pleť. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Expresná mikro-pílingová maska

Táto maska s AHA kyselinami dodáva pleti hebkosť. Už za jednu minútu je pleť upokojená a viditeľne hladšia. Expresnú mikro‑pílingovú masku pred použitím pretrepte, potom použite 3 – 4 pumpičky na vyčistenú pleť. Jemne masírujte krúživými pohybmi, následne zmyte. Použite 1 – 2 × do týždňa.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Hydratačné jogurtové telové mlieko

Toto krémové telové mlieko sa rýchlo vstrebáva do pokožky bez zanechania mastného filmu. Zloženie je obohatené o bambucké maslo a olej z hroznových jadier, ktoré intenzívne vyživuje pokožku. Jeho svieža, zamatová textúra podobná jogurtu, zahalí pokožku do príjemnej ovocnej vône. Mlieko používajte pravidelne každý deň na pokožku celého tela.
Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys