Čierny čaj – Bergamot

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená..

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú výluh z čierneho čaju, ktorý pôsobí ako antioxidant a extrakt z bergamotu má protistresový a čistiaci účinok. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť..

 

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Revitalizačná pleťová voda s bergamotom

Pridajte výhody výluhu z čierneho čaju s výťažkom z bergamotu do vašej kozmetickej rutiny. Táto voda pomáha upokojiť, revitalizovať a osviežiť pleť, vďaka nej bude rozjasnená a zjednotená. Dočistite pleť touto vodou na záver odličovania, ale môžete ju použiť aj po hĺbkovom čistení alebo na odstránenie zvyškov masky alebo pílingu.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Pílingová maska 2v1

Obľúbená Pílingová maska v jednom produkte v limitovanej edícii je späť! Navyše je obohatená o ružový íl, ktorý pleť zjemní a rozžiari. Aplikujte masku 1 – 2 krát za týždeň na čistú, suchú pokožku a krúživými pohybmi spravte píling. Následne nechajte masku pôsobiť 5 minút, napeňte a opláchnite.
Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Výživný telový balzam

Predstavujeme Výživný telový balzam s úplne novým zložením obohateným o nutri-komfortné účinné látky. Táto textúra topiaceho sa balzamu zahalí telo do aromatického čierneho čaju a bergamotu. Vďaka extraktu z bergamotu bude vaša pokožka hydratovaná, rozžiarená a vyživená.
 

Profesionálne ošetrenie

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys