Secrets de Sothys®

Túžba po kráse, ženskosti a jedinečnosti.

Sothys secrets

Ruža, poklad medzi kvetmi.

Neprekonateľná ruža.
Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, špeciálne vytvorenú na počesť svojho zakladateľa pána Bernarda Masa. Zároveň sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo v kabíne.

Unikátne textúry,
vznešené vône.
Výnimočné prepojenie zmyselných a jedinečných textúr s neuveriteľne rafinovanými a nadčasovými vôňami, prináša nezabudnuteľný senzorický zážitok. Sothys, majster v profesionálnych procedúrach za posledných 70 rokov, zameriava svoje know-how na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom.

Sothys secrets Sothys secrets Sothys secrets Sothys secrets

Najnovší vedecký výskum pre najvznešenejší krém.
Sothys Pokročilý výskum čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkým ženám ponúknuť jedinečný 360 ° omladzujúci účinok.

Objavte Excellence ritual Secrets de Sothys®.

Excellence ritual Secrets de Sothys® elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a účinok:

 

  • Profesionálne telové ošetrenie v 3 krokoch: po Predzvesti prebudenia so špeciálnymi masážnymi ťahmi, nasleduje Posilňujúci zrniečkový píling s čiastočkami cukru pre jemnú a zamatovú pokožku a záver patrí Telovej masáži s Výživným masážnym telovým maslom, ktorá vás prenesie do hlbokej relaxácie.
  • Tvárový rituál v 8 krokoch spája Senzorické odstránenie make-upu, Ultra-efektívny peeling, Výnimočnú masáž, Vysoko účinné masky, Chladivé vyhladenie s porcelánovými lyžičkami ponorenými v ľade a na záver Zvýraznenie krásy aplikáciou Zamatového vypĺňača.
  • 10 tvárových a telových masážnych postupov s novou exkluzívnou technikou, ktorá je špecifická pre Sothys. Liftoplastie™ sa skladá z hlbokého hnietenia tváre a pleť zostáva vyhladená a vrásky sú vyplnené.11 unikátnych galenických textúr naplnených koncentrovanými účinnými látkami. 2 h 30 min exkluzívne venovaných tvári, telu a hlbokej relaxácii s pretvrvávajúcim účinkom aj po jednom týždni. 10 masážnych techník s novými exkluzívnymi ťahmi, ktoré sú špecifické pre Sothys, LIFTOPLASTIE™ pre viditeľne vyhladenú pleť.

Sothys secrets

Produkty na domáce použitie

Línia Secrets de Sothys® vznikla na základe Sothys výskumu, pre boj proti starnutiu a stresu. Zmyselnosť a celé know-how je vo vedeckých objavoch.

Sothys secrets
La crème 128
Krém 128
Porcelánový poklad, najvzácnejší krém ako najcennejšie tajomstvo.
Krém obsahuje výnimočné účinné látky a to najcennejšie tajomstvo ako získať mladistvú pleť. Jeho zmyselná a jemne parfumovaná textúra je tým najlepším rituálom pre prinavrátenie mladej pleti.
Pleť je regenerovaná a je obnovená vitalita mladej pleti. Pokožka je vyhladená, kontúry sú spevnené, vrásky vyplnené a pleť je krajšia ako kedykoľvek predtým. Pokožka je oslnivo krásna a pôsobí viditeľne mladšie.

Sothys secrets
Parfém Secrets de Sothys®

Táto sofistikovaná, ženská vôňa je vyjadrením vašej elegancie vďaka jej ovocným tónom, srdcu ruže a pačuli ako základom vône.

Lakovaný sklený flakón so špeciálnym rozprašovačom na zvýšenie senzorickej aplikácie vône.

 

Sothys secrets
Vôňu posilňujúci balzam na telo Secrets de Sothys®

Jeho bohatá, krémová textúra obalí pokožku do zjemňujúceho a výživného filmu s delikátnou vôňou. Jemne odrážajúci svetlo – skrášľuje pokožku svetelným závojom. Aktívna látka z rady Secrets: extrakt z listov broskyne, avant-garde anti-stress. Hydratačné látky: bambucké maslo a kyselina hyaluronová rastlinného pôvodu, svetlo odrážajúci efekt: prach z perlorodky so zlatým odtieňom.

 

Sothys secrets
La crème
Premium omladzujúci krém
Táto výnimočná omladzujúca starostlivosť odhaľuje niektoré svoje tajomstvá hneď po aplikácii: jeho skvelá aktívna textúra vytvára biomimetický saténový film s efektom vyhladenia povrchu pleti a jeho jemná vôňa je pozvánkou na chvíle pohody.
Deň po dni, tento univerzálny krém ošetruje pleť, pôsobí aktívne na omladenie pokožky a bojuje s viditeľnými známkami starnutia.

 

Sothys secrets
La creme oči - pery
Tento balzam s topiacou sa textúrou nanesie hladkú vrstvu na povrch pokožky, čo prináša pocit komfortu a okamžitý liftingový efekt v okolí očí a pier. Deň po dni, toto zloženie 2 v 1 sa zameriava na špecifické problémy týchto dvoch oblastí na tvári, ktoré sú mimoriadne citlivé na starnutie.

Sothys